Atribuită Cumpărare directă

Aer conditionat LDK tip inverter 12000 BTU alb

Număr anunț
DA26342606
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN IALOMITA (CUI 4231687)
Furnizor / câștigător
FRIGSTAR SRL (CUI 16652884)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.662 RON
Valoare atribuită
4.662 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.662 RON

din 4.662 RON estimat