Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ MAȘINĂ DE TUNS IARBĂ, CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1168526 DIN 09.09.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTELE ANEXATE:SPECIFICAȚII TEHNICE ANEXĂ LA NR. 2562340 DIN 03.09.2020 ȘI SITUAŢIE CU DENUMIREA ȘI CANTITĂȚILE PRODUSELOR PROPUSE A SE ACHIZIŢIONA ANEXĂ LA NR.2562340 DIN 03.09.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 10.09.2020 CU FN ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564024 DIN 10.09.2020. PRODUSELE,SUNT NECESARE PENTRU APROVIZIONAREA, CU MAȘINĂ DE TUNS IARBĂ (OBIECT DE INVENTAR A CĂRUI VALOARE TREBUIE SĂ FIE MAI MICĂ DE 2500,00 LEI CU T.V.A./BUC.), ÎN VEDEREA ÎNTREȚINERII ÎN BUNE CONDIȚII A SPAȚIILOR VERZI DIN UNITATE ȘI LIMITATREA RĂSPÂNDIRII DĂUNĂTORILOR (CĂPUȘE, ȚÂNȚARI) ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020.

Număr anunț
DA26337795
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
16311000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.145,38 RON
Valoare atribuită
1.145,38 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.145,38 RON

din 1.145,38 RON estimat