Atribuită Cumpărare directă

Bibliorafturile vor fi achizitionate in cadrul proiectului Actimob 2 RMPD Altenativ

Număr anunț
DA26341316
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
Furnizor / câștigător
BIROPAPET CREATIVE S.R.L. (CUI 41186467)
Cod CPV
30197210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.374 RON
Valoare atribuită
22.374 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.374 RON

din 22.374 RON estimat