Atribuită
Cumpărare directă
1 5283 HARTIE COPIATOR A4 TOP 5.00 12.50 62.50 11.88 2 467 MINA ROTRING 0.5 ,0.7 CUT 15.00 3.50 52.50 9.98 3 12295 MEMORY STICK 128 GB BUC 3.00 89.00 267.00 50.73 4 341 MARKER PERMANENT BUC 5.00 2.52 12.60 2.39 5 2993 BANDA ADEZIVA 48X66 BUC 6.00 4.75 28.50 5.42 6 413 BANDA ADEZIVA 19X30 BUC 6.00 1.50 9.00 1.71 7 905 PIX LINC BUC 15.00 0.84 12.60 2.39 8 8409 CREION (PIX)ROTRING BUC 15.00 10.90 163.50 31.07 9 1806 FOARFECA 18CM BUC 4.00 10.50 42.00 7.98
- Număr anunț
- DA26336948
- Autoritate contractantă
- COMUNA JIRLAU - JUDETUL BRAILA (CUI 4874690)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650,20 RON
- Valoare atribuită
- 650,20 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.