Atribuită Cumpărare directă

Societatea comerciala S.C. MRF SPOT CLEANING S.R.L., cu sediul social in loc. Cluj Napoca, str. Donath, nr. 174, ap. 3, jud. Cluj, inregistrata la ORC Cluj la nr. J12/4374/2016, Cod Unic de Identificare 26842280, avand cont IBAN RO53BTRLRONCRT0377167101, deschis la Banca Transilvania, reprezentata prin Dl. Farcas Marius Melinte in calitate de administrator, are ca obiect de activitate servicii de curatenie. Societatea presteaza servicii de curatenie cu profesionalism si seriozitate si dispune de un personal atent instruit si de incredere, care, cu seriozitate si perseverenta face ca activitatea de curatenie sa fie una placuta pentru toti clientii nostrii. Activitatile de curatenie vor fi efectuate numai de personalul angajat cu carte de munca, program 8 ore si intruit referitor la modul de conduita. Prestari servicii de curatenie, pentru perioada 14.09.2020 - 30.09.2020

Număr anunț
DA26337658
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
MRF SPOT CLEANING SRL (CUI 36842280)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat