Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA 1 RAID SPRAY 400ML MUSTE&TANTARI buc 5 12,50 lei 2 ACE 1L Regular buc 10 5,00 lei 3 MR.PROPER 5L OCEAN buc 2 36,00 lei 4 Sapun lichid - 5 litri - antibacterian alb buc 2 40,00 lei 5 Lavete pentru uz general Scotch-Brite™ - RAC021 set 5 8,00 lei 6 DOMESTOS WC GEL 0 LIMESCALE 750ML LIME buc 12 8,13 lei 7 Odorizant toaleta - 50 gr. - Bref buc 50 4,39 lei 8 Prosop hartie 2 str., alb, 120 ml, 900 gr./buc, Centrix120L, LePapier buc 20 10,79 lei 9 Detergent geam - 500 ml, Clin buc 10 4,84 lei 10 Detergent parchet - 750 ml - Pronto Lemn Curat buc 12 9,65 lei 11 Pronto Spray 300 ml, pentru mobila buc 10 10,00 lei 12 Mop bumbac - 300 gr buc 5 5,45 lei 13 Saci menajeri - 35 litri - 15 buc/rola cu snur, albastru rola 20 3,91 lei 14 Saci menajeri - 120 litri - 10 buc/rola cu snur, albastru rola 5 8,86 lei 15 Produs de curatat universal 700 ml CIF Cream buc 5 7,80 lei
- Număr anunț
- DA26337508
- Autoritate contractantă
- U.M. 02520 BUCURESTI(SECTIA PARCHETELOR MILITARE) (CUI 12422173)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.290,31 RON
- Valoare atribuită
- 1.290,31 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.