Atribuită Cumpărare directă

CARTUȘE TONER OEM ȘI COMPATIBILE CONFORM ADV11657547 TN 221 Y buc 4 TN 221 M buc 4 TN 221 C buc 4 DRUM DR 1030 buc 40 DRUM DR 2100 buc 5 DRUM DR 2300 buc 5 Q6000 buc 2 Q6001 buc 2 Q6002 buc 2 Q6003 buc 2 TK 3100 buc 3 X 264A11G buc 10 CF 383A buc 1

Număr anunț
DA26339466
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.439 RON
Valoare atribuită
4.439 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.439 RON

din 4.439 RON estimat