Atribuită Cumpărare directă

Servicii de exploatare forestiera, doborat, tras, apropiat in rampa parchetului, in UP II Rosia, ua 69

Număr anunț
DA26354465
Autoritate contractantă
O.S. CODRII BEIUSULUI R.A (CUI 18019510)
Furnizor / câștigător
UJOC SRL (CUI 16224977)
Cod CPV
77211100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.850 RON
Valoare atribuită
1.850 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.850 RON

din 1.850 RON estimat