Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner TN326k original Konica Minolta Bizhub 308e, 368e, Black, TN-326k, TN 326, TN-326, AAJ6050. Producător: Konica-Minolta. Cod produs: AAJ6050. Garantie: 12 Luni. Transport gratuit. TIG4144E

Număr anunț
DA26382513
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,29 RON
Valoare atribuită
235,29 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,29 RON

din 235,29 RON estimat