Atribuită Cumpărare directă

1 x Lenovo TAB M7 4G/LTE 16GB blk.ZA570001BG Descriere echipament : Lenovo TAB M7 4G/LTE 16GB blk.ZA570001BG Tip CPE · Tablet Conectivitate · 4G Dimensiune ecran (inches) · 7 Rezolutie ecran (pixeli) · 600x1024 Procesor -Model · MediaTek Procesor - Nr nuclee · 4 Procesor -Viteza (GHz) · 1.3 Capacitate Memorie (GB) · 16 Capacitate Memorie RAM (GB) · 1 Camera Foto (MP) · 3 Sistem de Operare · Android Versiune Sistem de Operare · v9.0 (Pie) Pret bucata : 91 euro fara tva  443 lei Plata integrala dupa livrare

Număr anunț
DA26384657
Autoritate contractantă
COMUNA SALCIOARA (CUI 4365026)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.600 RON
Valoare atribuită
88.600 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.600 RON

din 88.600 RON estimat