Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta scriere proiect in cadrul Programului Operaţional Competitivitate, Axa prioritară 2 - Tehnologia Informaţiei şi Comunicaţiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă, Prioritatea de investiții 2c. - Consolidarea aplicaţiilor TIC pentru e-guvernare, e-învăţare, e-incluziune, e-cultură, e-sănătate, Obiectiv Specific OS 2.4 - Creşterea gradului de utilizare a Internetului, Acţiunea 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură – SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE - echipamente mobile (tablete scolare), echipamamente/ dispozitive electronice. Acestea includ servicii de scriere cerere de finantare, asistenta intocmire si verificare dosar conform Ghidului solicitantului, sustinere aplicatie pe parcursul evaluarii, sprijin beneficiar pana la semnarea contractului de finantare. In cazul in care oferta dvs. va fi acceptata, veti prezenta inainte de semnarea contractului: - cel putin un contract de servicii de consultanta privind scrierea de cereri de finantare proiecte din fonduri nerambursabile; - dovada personal specializat (cel putin un manager de proiect sau expert fonduri nerambursabile); - un Certificat de furnizare informatii sau Certificat constatator, emis deOficiul National al Registrului Comertului, valabil la data prezentarii.
- Număr anunț
- DA26347455
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- ENGINEERING CONSULTING ECO SOLUTIONS (CUI 40679300)
- Cod CPV
- 79421200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.