Atribuită Cumpărare directă

21881494 CULBUTOR ADMISIE BUC 1 x 1.232,79 lei 21835032 CULBUTOR EVACUARE BUC 1 x 1.265,22 lei 21881195 CULBUTOR POMPA INJECTOR 1 x 1.588,29 lei TOTAL 4086,30 RON

Număr anunț
DA26337419
Autoritate contractantă
SOCIETATEA TRANSPORT URBAN RESITA SRL (CUI 36871978)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34330000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.086,30 RON
Valoare atribuită
4.086,30 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.086,30 RON

din 4.086,30 RON estimat