Atribuită Cumpărare directă

autoritatea contractanta doreste sa acizitioneze Ulei Mobil DTE10Ex46 Hidr. 20l ISO VG46-1 buc,

Număr anunț
DA26344870
Autoritate contractantă
COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,91 RON
Valoare atribuită
468,91 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,91 RON

din 468,91 RON estimat