Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanţă în protecţia contra riscurilor şi în controlul riscurilor (securitatea şi sănătatea muncii) Activitatile de prevenire si protectie pe care le desfasuram conform abilitarii ITM Bucuresti, sunt urmatoarele: 1.identificarea pericolelor si evaluarea riscurilor pentru fiecare componenta a sistemului de munca, respectiv executant, sarcina de 2.munca, mijloace de munca/ echipamente de munca si mediul de munca pe locuri de munca/posturi de lucru; 3.elaborarea, indeplinirea, monitorizarea si actualizarea planului de prevenire si protectie; 4.elaborarea de instructiuni proprii pentru completarea si/sau aplicarea reglementarilor de securitate si sanatate in munca,dupa ce au fost aprobate de catre angajator (conf. HG nr. 955/2010); 5.propunerea atributiilor si raspunderilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca, ce revin lucratorilor, corespunzator functiilor exercitate, care se consemneaza in fisa postului, cu aprobarea angajatorului; 6 verificarea insusirii si aplicarii de catre toti lucratorii a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie, a instructiunilor proprii, precum si a atributiilor si responsabilitatilor ce le revin in domeniul securitatii si sanatatii in munca stabilite prin fisa postului (conf. HG nr. 955/2010); 7.elaborare tematica instruire,8 elaborare program testari,9 evidenta zone risc
- Număr anunț
- DA26340015
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- CONSTANTIN MEDIA CONSULTING PROIECT S.R.L. (CUI 42954628)
- Cod CPV
- 79417000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.400 RON
- Valoare atribuită
- 38.400 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.