Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=2M 2 17,00 BUC TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=1M 5 8,89 BUC TEAVA PVC SN4 MS 110X3,2 L=3M 1 24,71 BUC COT PVC 110X45 CU INEL 8 4,79 BUC RAMIFICATIE PVC 110X110X45 CU INEL 1 10,32 BUC RAMIFICATIE HTEA 110X50X67 PP SC 1 4,05 BUC COT HTB 50X67 PP SC 3 1,22 BUC REDUCTIE EXCENTRICA HTRA 50X32 PP SC 2 1,01 BUC TEAVA PP 32X1,8-1000MM+INEL 2 2,59 BUC TEAVA PP 32X1,8- 500MM+INEL 2 1,57 BUC COT HTB 32X45 PP SC 2 0,88 BUC COT HTB 32X87 PP SC 2 0,84 BUC ROBINET COLTAR DELTA 1/2X3/8 DE603B 1 11,25 BUC ROBINET COLTAR DELTA 1/2X1/2 DE703B 2 11,25 BUC REDUCTIE A581 3/4-1/2 MF 1 3,87 BUC COT PP PRES 20X90 6 0,35 BUC RACORD PP PRES 20X1/2FI 3 2,66 BUC TEU PP PRES 20 2 0,54 BUC COT PP PRES 20X1/2FI 4 2,83 BUC RACORD COMPRESIUNE FI 25X3/4 1 2,96 BUC TEAVA PE100 PN10 D25 25 1,47 M RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L30 PVC 2 5,58 BUC TEAVA PP PRES 20 PN20 8 2,39 M FOSA SEPTICA TRICOMPARTIMENTATA BIO 2000 1 2.190,63 BUC DIBLU UNIVERSAL X1 8X40 6007000804000 36 0,18 BUC SURUB LEMN 4X50 07101d4005000 61 0,09 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 1 7,98 BUC RACORD WC EXTENSIBIL CU MANSON R03 1 16,81 BUC BATERIE RENA LAVOAR PIPA MEDIE ZS53305 1 63,03 BUC OGLINDA RAMA PLASTIC 45X60CM 114 1 42,87 BUC ETAJERA E 4679 ALBA 50CM 1 43,70 BUC KADDA NEW VAS WC CIL 4 WQ8B1160000K001 1 94,12 BUC REZERVOR LAGUNA UNO 9L 196892 1 92,44 BUC LAVOAR CLARA LSD-50 ALB FAY 1 96,64 BUC RFT SET FIXARI SANITARE MWTE M10x100 1 9,35 PUN RFT SET VAS WC MNL0690 - ALB 1 4,84 PUN
- Număr anunț
- DA26337412
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.977,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.977,80 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.