Atribuită Cumpărare directă

IAURT 3% GR 175 G 20/BAX,BUC 120 LAPTE CONSUM 3.5% 1L PUNGA 25/NAV.,L 33

Număr anunț
DA26342759
Autoritate contractantă
GRADINITA BUBURUZA (CUI 17971466)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,90 RON
Valoare atribuită
219,90 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,90 RON

din 219,90 RON estimat