Atribuită
Cumpărare directă
PASTILE CLORINE 300 BUC./CUT BICLOSOL 10 MOP BUMBAC 250GR MET 20 COADA LEMN 1.2M FILETATA 10 MATURA PLASTIC FIR SCURT JUNIOR 10 INALBITOR 5L SIDE 10 BURETE VASE CANELURI EXPERTTO 10 DETERGENT VASE 800ML FAIRY 7 SOLUTIE GEAM CLIN 4.5L 3 LAVETE UMEDE 3BUC/SET 20 LAVETE BUMBAC 40*40 10BUC/SET 10 PULVERIZATOR PVC 10 RECIPIENT PVC 1L 10 SACI MENAJ 240L 10/SET DAFIN 5 SACI MENAJ 35L 50*60CM 50/ROLA GALBENI 15 SACI MENAJ 60L 50/SET MICAS 10 COS CU PEDALA 10L 15 SET WC UTIL MARE 15 FARAS ERGONOMIC CU COADA 20 COS HARTII PVC 15 GALEATA CU STORCATOR 15L RECTANGULARA CU ROTI STERK CAL. I 8 ODORIZANT WC CU SUPORT 55G SANO 40 SAPUN LICHID 5L GLICERINA ALB PERLAT GP 2 SAPUN LICHID 5L CLORET BUBBLE GUM 8 BANDA PENTRU DELIMITARE SI SEMNALIZARE 3M AUTOADEZIVA 767 2 STICKER ETICHETA PURTATI MASCA A4 21X 30CM 10 STICKER ETICHETA DEZINFECTATI MAINILE 21X21CM 10 DEZINFECTANT 5L DOMESTOS 10 DETERGENT PARDOSELI 5L ASEVI PONSLIM TOP 10 HARTIE IGIENICA 2STR PERFEX VERDE 10BUC/BAX 300 PROSOP HARTIE 100M DADA 10 DISPENSER ABS PROSOP HARTIE PLIATE 6 PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z" 60 STERISOL - DEZINFECTANT DE NIVEL INALT RTU SUPRAFETE INSTRUM 12
- Număr anunț
- DA26350235
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BARCEA (CUI 29097832)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.188,38 RON
- Valoare atribuită
- 5.188,38 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.