Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant gel pentru dezinfectia chirutgicala a mainilor prin frecare. Spectru de actiune bactericid, fungicid, virucid (HBV, HCV, HIV), tuberculocid.Sa respecte standardele EN13727, EN1500, EN12791, EN13727, EN1275, EN14348, EN14476.Dezinfectant pe baza de alcool etilic minim 70%. Sa nu contina clor, iod, aldehide.Flacon 1 litru Să aibă aviz eliberat de MS/ ISP/ CNPB cu specificarea încadrării produsului, cu indicaţie de utilizare în unităţi sanitare.Să aibă fişă de securitate tehnică a produsului în limba română. Termen de valbilitate minim 2 ani in ambaljul original de a data livrarii. Dezinfectant rapid pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Spectru de acţiune: bactericid, fungicid, virucid (să inactiveze/distrugă HVB, HVC, HIV), micobactericid, tuberculocid. Să respecte standardele romaneşti şi europene EN1040, EN1276, EN13727, EN1275, EN13697, EN1650, EN14348, EN14476.Dezinfectant pe bază de alcooli (etanol şi propanol) pentru suprafeţe şi aparatură medicală. Flacon 1 litru Să aibă aviz eliberat de MS/ ISP/ CNPB cu specificarea încadrării produsului, cu indicaţie de utilizare în unităţi sanitare.Să aibă fişă de securitate tehnică a produsului în limba română.Termen de valabilitate minim 2 ani in ambalajul original de la data livrari
- Număr anunț
- DA26351390
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.200 RON
- Valoare atribuită
- 22.200 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.