Atribuită Cumpărare directă

Manusi latex marimea S: 2 cutii (200 buc), Manusi latex marimea L: 4 cutii (400 buc), Manusi latex marimea L: 4 cutii (400 buc), masti chirurgicale 3 straturi, 3 pliuri: 30 cutii (1500 buc), Gel dezinfectant pentru maini, la bidon de 10L: 2 bidoane

Număr anunț
DA26360168
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.798 RON
Valoare atribuită
1.798 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.798 RON

din 1.798 RON estimat