Atribuită Cumpărare directă

MOTOR BENAZINA 4T AUTOPROPULSIE CAPACITATE CILINDRICA 196 CM3 FUNCTIUNI DE ASPIRARE SI TOCARE RAMURI CU DIAMETRU DE PANA LA 5 CM

Număr anunț
DA26368367
Autoritate contractantă
Orasul Geoagiu (Primaria) (CUI 5742426)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
16000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.159,56 RON
Valoare atribuită
4.159,56 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.159,56 RON

din 4.159,56 RON estimat