Atribuită
Cumpărare directă
1.Eprubete cu diametrul de 10mm pentru SBHCONC - 212-0300 Eprubete cu diametrul de 10mm pentru SBHCONC/1 Pachet 100buc 2.Coloane pentru extracție în fază solidă - 730275 Coloane pentru extracție în fază solidă (SPE) cu material Strong Cationic Exchange (SCX) CHROMABOND columns SA volume: 3 mL, content of sorbent: 200 mg material: PP, with PE filter elements pack of 50 3.Coloane pentru extracție în fază solidă - 730425 Coloane pentru extracție în fază solidă (SPE) cu material Strong Cationic Exchange (SCX) CHROMABOND Columns SA volume: 6 mL, content of sorbent: 500 mg material: PP, with PE filter elements pack of 30 4.Flacoane HPLC cu capac filetat și septum- 02203 Flacoane HPLC cu capac filetat și septum, 1,5mL, brune Vial Kit consisting of 702284: 1.5 mL Screw Neck Vial N 9 outer diameter: 11.6 mm, outer height: 32 mm amber, flat bottom, wide opening, label + scale and 702287.1: N 9 PP screw cap, blue, center hole Silicone white/PTFE red Hardness: 45° shore A
- Număr anunț
- DA26357147
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
- Cod CPV
- 39299000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.214,39 RON
- Valoare atribuită
- 4.214,39 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.