Atribuită
Cumpărare directă
EXAMENE DE MEDICINA MUNCII,CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE-LEGEA 219/2006,HGL 355/2007,HGL1425/2006-PRIVIND SANATATEA SI SECURITATEA ANGAJATILOR LA LOCUL DE MUNCA. -MOD DE REALIZARE-PRIN-1.ex. medical la angajare-2.ex.medical periodic-3.ex medical la reluarea activitatii-
- Număr anunț
- DA26354774
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Carmen Sylva" Horia (CUI 23102034)
- Furnizor / câștigător
- MED CLASS S.R.L. (CUI 24109677)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320 RON
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.