Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de 22.09.2020, va rugam sa postati valoarea ofertei ferme in conformitate cu documentatia trimisa.

Număr anunț
DA26349616
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
SMART GENERAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 3020800)
Cod CPV
45232150-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
450.200 RON
Valoare atribuită
450.200 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

450.200 RON

din 450.200 RON estimat