Atribuită
Cumpărare directă
FISA TEHNICA Înălţime 330 mm Greutate 1955g Lăţime 143 mm Putere de mărire 40x-400x, 1600x Lungime 180 mm Tip constructiv Digital Tip lampa LED Tip obiectiv 4x, 10x, 20x, 40x Condensator NA 0.65 Sursă de curent Adaptor rețea Masa specimene Masa X-Y Camera foto digitală integrată da Suport filtru da Geantă de protecție antipraf da Senzor cameră CMOS Megapixeli 5 Capacitate de stocare extensibilă da (card SD) Zoom (digital) 4 Ecran LCD 4,3" INFORMATII Microscopul profesional Celestron TetraView LCD are multe functii avansate, totul la un pret acceptabil. Obiectivele sunt acromate, masa pentru specimene complet mecanica, ecran tactil TFT de 4,3", senzor CMOS de 5Mpx, si card SD de 2Gb pentru salvarea fofografiilor si a fisierelor video. Captarea imaginilor foto sau a fisierelor video nu a fost mai usoara ca acum. Puterea de marire ajunge chiar si la 1600x cu zoom digital activat. La puteri mici de marire, acest microscop este ideal pentru vizualizarea timbrelor, monedelor, insectelor, plantelor, rocilor, circuitelor placilor de baza, etc. Ecranul LCD se roteste la 180 de grade, asa incat puteti impartasi cercetarile dumneavoastra cu alte persoane. Pentru o audienta si mai mare, utilizati iesirea TV, pentru vizualizatea imaginilor pe un ecran TV sau proiector. Acest microscop este ideal pentru profesionisti sau avansati, gasindu-si utilitatea in orice laborator, scoala, sau institute de cercetare. Garantie 24 de luni.
- Număr anunț
- DA26383258
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
- Cod CPV
- 38510000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.733,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.733,87 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.