Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Distanta iluminare: 700 m Intensitate luminoasa: 30 W Autonomie: puternic 3.5 ore, economic: 7.5 ore Tip LED: Cree XM-LT6 Acumulator: Li-Ion 4V 1500mAh - 6000mAh, reincarcabil Moduri iluminare: 3 moduri, Economic 50% > Puternic 100% > Intermitent Tip de incarcare: 10 ore Diametrul frontal al lanternei: 167 mm Diametru lentila: 135 mm Diametru in spate: 12 mm Lungime lanterna: 270 mm Inaltime: 190 mm Greutate: 1.5 kg Material: plastic ABS Culoare: negru Temperatura de functionare: de la -10 grade pana la +45 grade Celsius Umiditate: 90% Pachetul contine Lanterna profesionala cu LED 30W si acumulator TD8000 Acumulator Li-ion 4V Incarcator priza 220 V Curea de purtat pe umar
- Număr anunț
- DA26384405
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN GALATI (CUI 4211485)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 31527210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,47 RON
- Valoare atribuită
- 655,47 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.