Atribuită
Cumpărare directă
Toner Xerox 3225 - 6 buc, cilindru Xerox 3225- 2 buc, Toner HP CE4127 - 2buc, Toner HP CC364A 1 buc, Toner Xerox SC 2020 Yellow - 1buc, Toner Xerox SC 2020 magenta - 1buc, Toner Xerox SC 2020 cyan - 1buc, Toner Xerox SC 2020 black - 1buc, Toner HP CB435A - 10buc, Toner hp CF210X - 10buc, Toner hp CF211X - 4buc,Toner hp CF212X - 4buc,Toner hp CF213X - 4buc, Toner Konica Minolta TN116 - 4buc.
- Număr anunț
- DA26352475
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- ROGVAIV IT TECHNOLOGY SRL (CUI 33747968)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.095 RON
- Valoare atribuită
- 5.095 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.