Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret unitar Valoare Ace 2 litri bid 15 7 105 Pastile pt mas. de spal. vase Finish-Calgonit 86 buc/cutie cut 8 79.8 638.4 Burete vase Scotch Brite 5 buc/set set 10 18.4 184 Detergent Cif 500 ml buc 20 5.8 116 Detergent Domestos 750ml flac 35 6.3 220.5 Detergent vase Fairy 800ml buc 35 5.7 199.5 Igienol dezinfectant universal cu pompa 750ml buc 40 18 720 Lavete microfibra ALP 40x40 buc 60 2.5 150 Lavete umede 18x15cm 5/set HA set 15 4.5 67.5 Lenor 1.9L buc 10 16.8 168 Mr Proper 1 litru buc 35 7.2 252 Pronto pentru parchet 750ml buc 25 9 225 Saci menaj 35 litri, 30buc/rola ALUFIX MS3530UNI rola 64 3.5 224 Saci menaj 60 litri, 20 buc/rola ALUFIX MS60UNI rola 56 4.7 263.2 Detergent pardoseli Sano Floor Fresh lavanda 4 litri buc 6 25.88 155.28 Detergent geam Sano 1000 ml buc 15 9.55 143.25 Pronto pt lemn spray 300ml flac 12 9.45 113.4 Glade gel 150g buc 10 4.7 47 Odorizant WC cu agatator Peak 45 gr buc 30 5.6 168 Vanish covoare 500ml buc 8 14.4 115.2 Vanish alb 1 litru buc 8 9.3 74.4 Detergent rufe ARIEL Profesional 14kg sac 3 98 294 Pungi alimentare 2 kg 100buc/SET set 10 5 50 Mop bumbac 300gr buc 20 4 80 Vanish color 1 litru buc 8 9.3 74.4
- Număr anunț
- DA26359019
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.848,03 RON
- Valoare atribuită
- 4.848,03 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.