Atribuită Cumpărare directă

AQUA MAGICA APA NECARBO. 6 x 0,5PET, conform cu oferta, 67 baxuri a cate 6 buc/bax, total 402 buc privind evenimentul ”Zilele maghiare din Arad” in cadrul actiunii ”Manifestari culturale si sarbatori ale minoritatii maghiare” in perioada 18 - 21.09.2020.

Număr anunț
DA26348459
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15981100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,82 RON
Valoare atribuită
365,82 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,82 RON

din 365,82 RON estimat