Atribuită Cumpărare directă

Amenajarea celor 14 sectii de votare din municipiul Campulung Moldovenesc, conform Listei cu cantitatile de lucrari, atasata. Durata de prestare a serviciilor este de maxim 7 zile de la data finalizarii achizitiei. Pentru finalizarea achizitiei va solicitam sa transmiteti la adresa de e-mail achizitii@campulungmoldovenesc.ro, oferta dvs. avand in vedere Lista cu cantitatile de lucrari, atasata.

Număr anunț
DA26351876
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
QUICKART DESIGN SRL (CUI 28903335)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.414 RON
Valoare atribuită
15.414 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.414 RON

din 15.414 RON estimat