Atribuită Cumpărare directă

Nr.|Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Prelungitor Vipex 3x1.5 6p|buc|3.00|79.2000|237.60|45.14|0.00| 2.|Bec LED Osram E27|buc|20.00|11.4300|228.60|43.43|0.00| 3.|Termometru non-contact + baterii|buc|4.00|272.0000|1,088.00|206.72|0.00| 4.|Sano floor 10L|buc|1.00|102.2400|102.24|19.43|0.00| |||||||| |TOTAL|1,971.16|28.00||1,656.44|314.72|0.00

Număr anunț
DA26373652
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCHINA (CUI 4231830)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.656,44 RON
Valoare atribuită
1.656,44 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.656,44 RON

din 1.656,44 RON estimat