Atribuită Cumpărare directă

Statie cu aer cald, ciocan lipit 60W, 700W, 24l/min, SS-989B, Pro'sKit, Fludor 0,7mm 0,1kg; Flux No Clean, Flux decapant, lipire smd, solutie decapare, 100ml, NO CLEAN, FLUX-RF800, AG TERMOPASTY

Număr anunț
DA26380163
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI 14816433)
Furnizor / câștigător
EXPERT UTILAJ INVEST SRL (CUI 30591170)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.028 RON
Valoare atribuită
1.028 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.028 RON

din 1.028 RON estimat