Atribuită
Cumpărare directă
1 Registru inscrierea si evidenta elevilor, cop duplex C005 buc 2 2 Registru cerere inscriere in cl. pregatitoare/I, cop duplex C005a buc 2 3 Adeverinta elevi buc 100 4 Scrisoare solicitare a foii matricole, transmitere, confirmare buc 50 5 Catalog inv. prescolar, cop duplex buc 10 6 Registru matricol cl. I-VIII, cop imitatie piele buc 2 7 Catalog inv. Primar, cop imitatie piele buc 8 8 Catalog cl. Pregatitoare, cop imitatie piele buc 2 9 Catalog inv. Gimnazial, cop imitatie piele buc 4 10 Catalog grupa sportiva buc 1 11 Carnet elev inv. Primar buc 150 12 Carnet elev inv. Gimnazial buc 100 13 Catalog rezultate corigenta buc 25 14 Condica cadre didactice, cop imitatie piele buc 2 15 Registru inspectii scolare, cop imitatie piele C094 buc 2 16 Registru intrare iesire, cop imitatie piele buc 2 17 Condica prezenta personal auxiliar, cop imitatie piele buc 3 18 Condica inv prescolar, 1/2A4 buc 2 19 Registru P.V. Consiliul Profesoral, cop imitatie piele buc 2 20 Registru P.V. Consiliul Administratie, cop imitatie piele buc 2 21 Fisa inscriere la biblioteca buc 100 22 Fisa de lectura buc 100 23 Coperta carnet elev plastic buc 100
- Număr anunț
- DA26374030
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CARMEN SYLVA IASI (CUI 17161001)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.645,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.645,45 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.