Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant suprafete pe baza de alcool etilic 75% 0.75L cu pulverizator PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO Autorizat de Institutul Cantacuzino cu autorizatia nr. 127/ 03.05.2020 Descriere: Dezinfectant de Suprafete pe baza de alcool etilic 75%. Eficient impotriva bacteriilor, ciupercilor Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Compozitie chimica: etanol 73,6%, CAS 64-17-5, propan-2-ol, 1,4%, CAS 67-63-0. Grupa principala: 1 Tip produs: 2 Domeniul de utilzare: domeniul agroalimentar, industrial, casnic si in colectivitati. Nu se utilizeaza in domeniul medical. Efect: bactericid EN1276, fungicid EN1650 Utilizare: Se utilizeaza nediluat pentru igienizarea suprafetelor (birouri, spatii de locuit, institutii de invatamant, spatii industriale, domeniu public, mobilier, usi). Timp de actiune: 1 minut. Nu necesita clatire. Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata. Avantaje: - omoara bacteriile - nu este necesar sa clatiti.

Număr anunț
DA26367649
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Iasi (CUI 4540151)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat