Atribuită Cumpărare directă

Lemn pentru foc,zvantat,specia fag,sectionat la dimensiuni cuprinse intre 0.30cm-0.50cm si spart.

Număr anunț
DA26357258
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA STOILESTI, JUDETUL VALCEA (CUI 28993532)
Furnizor / câștigător
TODESTI FOREST SRL (CUI 15170003)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.260 RON
Valoare atribuită
10.260 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.260 RON

din 10.260 RON estimat