Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste achizitionarea unei aplicatii software care sa permita crearea unui sistem de control intern managerial performant, implementat la nivelul ASB in conformitate cu modificarile legislative in vigoare, care necesita actualizarea si revizia procedurilor existente, precum si alte modificari ale documentatiei specifice elaborate anterior.
- Număr anunț
- DA26360551
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- IPROGRES SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42035845)
- Cod CPV
- 72500000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.