Atribuită
Cumpărare directă
.2) DESCRIERE: Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- COTLET PORC FARA OS CONG. KG 2,295 1 COTLET PORC FARA OS CONG. KG 2,210 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,690 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,670 1 CARTOFI ALBI RO 10KG C.I BU 3 1 USTUROI ES CCA.200G BUC C BU 1 1 MORCOVI RO 1KG C.I BU 2 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 1,000 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 1,022 1 BANANE CM KG CI VRAC KG 7,700 1 BANANE CM KG CI VRAC KG 1,036 1 VARZA ALBA RO KG CI VRAC KG 10,330 1 ELIO ROSII CUBURI 380G CV 4 1 SULTAN PAS.TOM.24% 800G+7 CV 2 1 SOREANCA ULEI FL.S.1L ST 1 1 ARNOS SPAGHETTI 400G PG 3 1 BARILLA PENNE RIGATE1KG CU 1 1 MONTE BANATO FIDEA 200G PG 2 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 1 1 SALROM SARE RECR.IOD1KG CU 1 1 DELIK AT LEGUME 2X200G-20 PA 1 1 SNICKERS K.SIZE 75G BU 24 1 ROSHEN NAPOLIT.CACAO72G BU 40 1 TPS PAINE ALBA FEL.300G BU 10 1 CONTEC BORS 2L BU 1 4 AS.OUA COD3 CLASA M 30BU CA 1 30 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 16,260 1 FICAT PUI CONG.PG.KG KG 4,720 1 MIX COLORADO CG.2500G BU 2 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 1 1 R.SCOTTI OREZ BASMAT2,5KG PG 1 1 BUCOVINA NECARBO. 0,5PET ST 4 12 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST
- Număr anunț
- DA26397890
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 809,76 RON
- Valoare atribuită
- 809,76 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.