Atribuită Cumpărare directă

Biscuiti Petit 100 g; Branza topita 140g; Cacao100g; Cascaval Delaco; Corn 7 DAYS DOUBLE 80g; File Salau congelat; Gem fructe ambalat la capsule 20g;

Număr anunț
DA26372871
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
PAM ALY 2007 SRL (CUI 22851679)
Cod CPV
15820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471,50 RON
Valoare atribuită
2.471,50 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471,50 RON

din 2.471,50 RON estimat