Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4, 80gr, 500coli/top top 80 2 Hartie copiator A3, 80gr, 500coli/top top 1 3 Pix mina albastra Pensan My Tech 0.7mm buc 40 4 Pix gel albastru buc 40 5 Maarker permanent diferite culori buc 10 6 Marker CD/DVD buc 2 7 Marker tabla magnetica negru/rosu DELI buc 200 8 Capsator 45coli, metalic NOKI C14 (garantie 3 ani) buc 1 9 Capse 24/6 NOKI cut 10 10 Agrafe birou cut 10 11 Pioneze metalice cut 5 12 Lipici 15 gr DELI buc 10 13 Folii protectie A4 buc 300 14 Banda scotch 19x33 buc 10 15 Plic C4 autoadeziv buc 100 16 Plic C5 autoadeziv buc 100 17 Plic C6 autoadeziv buc 100 18 Notes adeviv 75x75mm, 100 file buc 5 19 Cutter mare 18mm buc 4 20 Dosar plastic NOKI buc 100 21 Catalog cl. V-VIII, coperta carton duplex buc 1 22 Registru matricol I-VIII, 100file, A3, cop. duplex buc 1 23 Burete tabla magnetica DELI buc 25 24 Coperta catalog imitatie piele (calitate ridicata, rezistenta 2 ani, diferite culori) buc 25
- Număr anunț
- DA26379543
- Autoritate contractantă
- Scoala "Elena Cuza" Iasi (CUI 17126403)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.485,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.485,30 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.