Atribuită Cumpărare directă

MORCOVI KG 3*2.293; ARDEI KG 3*6.423; VARZA KG 3*1.833; TELINA KG 5*3.670; ROSII KG 2*5.505; CASTRAV... mai departe

Număr anunț
DA26396052
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
380,05 RON
Valoare atribuită
380,05 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

380,05 RON

din 380,05 RON estimat