Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta si administrare servere, administrare retele informatice, depanari hardware/software, realizare/administrare pagini web si activitati conexe,design specializat,mentenanta baza de date, consultanta, suport remote si onsite, virtualizare si VPN, solutii backup
- Număr anunț
- DA26366597
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- LOCKWIRE DESIGN S.R.L. (CUI 27837837)
- Cod CPV
- 72611000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.592 RON
- Valoare atribuită
- 56.592 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.