Atribuită
Cumpărare directă
Axo A1 3D Bioprinting System Manufacturer: Axolotl Biosystems - 1 X Extra Heated Printhead - 1 X UV Curing Toolhead - 1 X 3cc Stainless Steel Syringe - 1 X Brass Nozzle Set - 1 X Air Compressor - 1 X UV Curing Kit - 1 X Bioink Starter Kit - 1 X Scaffold Starter Kit TECHNICAL SPECIFICATIONS Bioprinting Technology: Extrusion Based Bioprinting Build Volume: 130 x 90 x 65 mm UV Photocuring System: 10W 365nm & 405nm UV-LED X/Y Resolution Per Microstep: 10 Micron Z Resolution Per Microstep: 1.25 Micron Layer Resolution: 50 Micron Printhead Temperature: RT to 225°C Bioprinting Build Platform: Petri Dishes, Well-Plates Pneumatic Pressure Range: 0 - 105 psi Pneumatic Pressure Resolution: 0.1 psi MECHANICAL Body: Powder-Coated High Grade Steel Build Platform: Coated Aluminium XYZ Linear Guides: Stainless Steel ELECTRICAL AC Input: 220 - 240 V, 2 amps 50 - 60 Hz Power Requirements: 24 V/DC, 6.25 amps SOFTWARE Print File Type: GCode Connectivity: USB Termen de garantie 12 luni de la data semnarii procesului verbal de receptie
- Număr anunț
- DA26380891
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI 11409036)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.274 RON
- Valoare atribuită
- 29.274 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.