Atribuită
Cumpărare directă
Dozatorul este ideal atat pentru sapun lichid cat si pentru gel dezinfectant. Cu o capacitate de 500 ml acest dozator este practic si usor de manevrat. Dozatorul se monteaza foarte usor pe perete fiind la fel de usor de reincarcat. Este din plastic transparent pentru o buna vizualizare a cantitatii aflate in
- Număr anunț
- DA26384462
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- BYA BYA BUSINESS ENTERPRISE SRL (CUI 34457008)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.590 RON
- Valoare atribuită
- 2.590 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.