Atribuită Cumpărare directă

Concentratie : 50mcg/ml; Forma : SOL. INJ. ; Ambalaj : Cutie x 5 fiole din sticla incolora cu inel de rupere sau cu punct de rupere x 1ml solutie injectabila Producator : ZENTIVA

Număr anunț
DA26385360
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,80 RON
Valoare atribuită
318,80 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,80 RON

din 318,80 RON estimat