Atribuită
Cumpărare directă
dosar pvc 100 , pix 20 , agrafe 2 , memory stick 10 , registru casa auto 6 , plic burduf 100 , xerox A3 Business 3 , xerox A4 Absolut 5 , xerox A4 Business 10 , folie protectie 2 , biblioraft 6 , capsator 1 , suport birou 1 , suport rame 24 , xerox A4 Business 15 , capse 20 , agrafe 10 , dezinfectant 300ml 4 , radiere 10 , corector pensula 10 , corector banda 10 , dosar pvc 200 , manusi unica fol 1 cutie
- Număr anunț
- DA26386138
- Autoritate contractantă
- Comuna Beceni (CUI 3662568)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.653,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.653,27 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.