Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele componente conform oferta 426: 5 buc x Procesor intel I3-9100 F, ( p/u 520 RON +TVA 5 buc x Placa video dedicata 2GB , (p/u250 RON +TVA) 5 buc x SSD 255GB (p.u 200 RON + TVA) 5 buc x HDD 8TB SATA , (p.u.880 RON +TVA) 7 buc x SURSA CARCASA 500W (p.u 250 RON +TVA) 7 buc x KIT TASTATURA MOUSE USB, (p.u 100 RON +TVA) 9 buc x MEMORIE 8G DDR4, (p.u165 RON +TVA) 7 buc x DVD-RW, (55 RON/buc+TVA ) 7 buc x CARCASA TOWER, (150 RON/buc +TVA) 7 buc x PLACA DE BAZA CIPSET INTEL, (380 RON/buc+ TVA) 5 buc x MONITOR HP E243 , (600 RON/buc+ TVA) 2 buc x Procesor intel i7-8700, (1395 RON/buc + TVA) 2 buc x Placa video nVidia GeForce GTX 1050 Ti 4GT, (625 RON/buc+TVA) 2 buc x SSD 1TB (850 RON /buc+TVA) 2 buc x HDD 2TB SATA,(310 RON/buc +TVA) 2 buc x MONITOR HP E243I (750 RON/buc+TVA) TOTAL PACHET: 28140 RON+TVA

Număr anunț
DA26362461
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.140 RON
Valoare atribuită
28.140 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.140 RON

din 28.140 RON estimat