Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii tip RCA pentru 6 autoturisme pe o perioada de 12 luni cu valabilitate din 03.10.2020 si servicii de asigurare tip CASCO pentru un autoturism cu valabilitate din 27.09.2020

Număr anunț
DA26416300
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.220,30 RON
Valoare atribuită
8.220,30 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.220,30 RON

din 8.220,30 RON estimat