Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 80gr alb (2500coli): 1 X 59 = 59 Set Econom Capse 24/6 Herlitz (2buc/set): 3 X 1,8 = 5,4 Set Econom Creion HB cu radiera (2buc/set): 3 X 1 3 Pachet Econom Folie document A4 (2set/pac) 1 14 14 Set Econom Corector pix milan (2buc/set) 2 10 20 Set Econom Pix plastic cu mecanism (5buc/set) 2 3,5 7 Set Econom Dosar plic RO (10buc/set) 1 3,8 3,8 Set Econom Dosar sina plastic (10buc/set) 1 6,9 6,9 Set econom Condica Prezenta (5buc/set) 1 50 50 Set econom corector banda cu dispenser herlitz (3buc/set) 1 23,1 23,1

Număr anunț
DA26372662
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CARRUS PENTRU PERSOANE CU HANDICAP (CUI 27859819)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,20 RON
Valoare atribuită
192,20 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,20 RON

din 192,20 RON estimat