Atribuită Cumpărare directă

Reparație Vivid T8 Pro prin înlocuire Tastatură Alfanumerică. (Prețul include Deplasarea Iași – Bacău + Manopera Intervenție Service)

Număr anunț
DA26391987
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.805 RON
Valoare atribuită
1.805 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.805 RON

din 1.805 RON estimat