Atribuită Cumpărare directă

Diverse materiale de constructii conform comenzii. Pretul este unul orientativ pretul final al pachetului de diverse materiale de constructii va fi ofertat in urma comenzii solicitate.

Număr anunț
DA26392209
Autoritate contractantă
COMUNA PALEU (CUI 15304644)
Furnizor / câștigător
PAŞCA CONSTRUCT IMPEX SRL (CUI 33253824)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534,03 RON
Valoare atribuită
2.534,03 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534,03 RON

din 2.534,03 RON estimat