Atribuită
Cumpărare directă
R CRT DENUMIRE PRODUS CANTITATE PRET UNITAR VALOARE 1 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P6 123 9.85 1,211.55 2 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P9 36 9.85 354.60 3 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP P12 7 9.85 68.95 4 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP G5 6 9.85 59.10 5 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP SM6 12 9.85 118.20 6 VERIFICARE/REPARARE/REINCARCARE STINGATOR TIP SM9 10 9.85
- Număr anunț
- DA26402510
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
- Furnizor / câștigător
- FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.910,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.910,90 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.